Jistě se už někomu stala doma taková nemilá nehoda, že třeba někomu doma prasklo potrubí a nebo nějaké topení. Abych pravdu řekla, tak je to velice smutné. Vzpomínám si na sebe, když jsem se nastěhovala konečně do nového domu. Nebyl to sice můj dům, ale byl to partnerův dům. Partner totiž tento dům zdědil po své babičce, takže jsme si řekli, že prodáme náš starý malý byt a přestěhujeme se na příjemnou vesnici k němu do domu. Přítel byl opravdu nadšený, když jsem s ním potom souhlasila, protože ze začátku jsem vůbec nechtěla na vesnici. Byla jsem typicky městská a nechtěla jsem z města pryč.

Práce je kvalitní.

A nakonec to dopadlo opravdu skvěle A já jsem opravdu moc ráda, že jsem na vesnici, kde jsem začala chovat králíky a slepice. Jenomže jednoho dne, když přítel byl v práci, tak jsem si všimla, že se z kuchyně na chodbu valí nějaká voda. Byla jsem v šoku a opravdu jsem nevěděla, co mám dělat. Takže jsem se šla podívat rychle do kuchyně, abych hned zjistila, co se to děje. Ani nevíte, jaký to byl šok, když všude byla voda. První, co mě napadlo, tak byl fakt, že mám zavolat instalatéry. Jenomže já jsem vůbec žádné telefonní číslo neměla, abych sehnal někde instalatéry.

Instalatéři jsou šikovní.

Než mě jsem začala křičet pomoc, pomoc, tak hned některý soused vylezl z domu a pomohl mi. Měla jsem opravdu veliké štěstí, že ihned vedle domu bydlel soused, který byl instalatér. Když potom nehodu celou vyřešil, tak jsem to uklidila. A potom mi soused řekl, že na webové stránce kanalizace-instalateri.cz si mohu sehnat také instalatérské práce. Je to firma A K servis a je to kvalitní rodinná firma, která se vám vždycky o všechno postará. Na této webové stránce je také uvedeno telefonní číslo, kam si můžete zavolat. A také vám pomohou hledat únik vody anebo vám vyčistí kanalizaci a čistí také odpady. Dělají také revize, to všechno je opravdu prima, protože jsem toho i využila, protože chci mít opravdu bydlení v pořádku, takže jsem ráda, že i můj přítel s revizí souhlasil, protože už bych opravdu nechtěla vidět, aby tento únik vody se ještě někdy opakoval.

Podobné příspěvky