Když jsem dodělala konečně maturitu na střední zdravotnické škole, tak jsem byla velice ráda. Těšilo mě, že jsem tohle konečně udělala a že to mám za sebou. Řeknu vám, že celé to studium, které trvalo čtyři roky, tak pro mě bylo velice náročné. A hlavně psychicky složité. Protože moc mi učení nešlo, ale i tak jsem nakonec udělala maturitu, i když to bylo tak zvaně s odřenýma ušima. Jenomže co se dá dělat. A tak nakonec jsem byla velice ráda, že se mi tohle podařilo. Vždycky jsem chtěla mít maturitu v oblasti zdravotnictví, takže se mi to opravdu podařilo a já jsem byla ráda.

Léky jsou pro všechny.

Dokonce i moji rodiče na mě byli pyšní, že se mi splnil sen. A potom, když jsem chtěla jít někam pracovat, kde se jistá práce zabývá léky anebo něčím podobným, tak jsem byla ráda, kdy se našla práci v místní lékárně. Ani nevíte, jakou jsem měla radost. A jaké jsem měla štěstí, kdy se mohla pracovat v lékárně. Také se tady v této lékárně distrubují léčiva. A řeknu vám, že právě distribuce léčit je opravdu velice náročná. A znám tam jednoho muže, který distribuuje léčiva. On mi řekl, že také musel projít samozřejmě nějakým vstupním pohovorem, jestli vůbec je schopný distribuovat léčivá.

Distribuce léčiv je nutná.

A více informací jsem se potom dozvěděla na webové stránce technolife.cz, kde je firma Techno life, která poskytuje velmi širokou škálu produktů. A to například od tablet anebo tobolek, samozřejmě mají také sirupy anebo suspenze a lékařské ampule. Podle mého názoru je tohle opravdu skvělé, protože takhle alespoň lidé si mohou koupit opravdu cokoliv. A distribuce léčiv putuje například do lékáren anebo do různých nemocničních zařízení, a to včetně seniorcentra nebo tak podobně. Tato firma se zabývá o informace a nejnovější inovace v oblasti léků. Myslím si, že je to prima. A jak by se líbila práce vám, kde byste distribuovali léčiva do lékáren? Je to práce, která nezná stereotyp.

Podobné příspěvky