Elektrická cigareta – zdravější varianta?

Jestli kouříte, určitě už se k vám dostalo něco o elektronických cigaretách. Pravděpodobně jste je už i někdy vyzkoušeli. Jestli ne, možná byste to měli napravit. Nedokážete-li se vzdát své milované cigarety, elektronická cigareta pro vás představuje o něco zdravější variantu. Při kouření elektronických cigaret neboli vapování, nedochází ke spalování nebezpečných látek. Většina elektronických cigaret má také menší hladinu nikotinu, i když je pravda, že sílu náplně si můžete zvolit sami. Pokud jste zvyklí kouřit krabičku cigaret denně, opravdu nemá smysl se hned pokoušet přejít na vapování s nízkým obsahem nikotinu.

elektronické cigarety

Jestli chcete nikotin omezit, raději na to jděte postupně a dejte svému tělu čas, aby si zvyklo a neobjevovali se u vás abstinenční příznaky. Co je na elektronických cigaretách opravdu důležité, jsou samozřejmě náplně a jejich příchutě. Náplně jsou ve většině případů ochucené a můžete si vybrat dle svých preferencí, zda chcete ovocnou, tabákovou, mentolovou nebo nějakou úplně jinou.

E liquidy e-cigo.cz vám nabízí spoustu nejrůznějších příchutí. Můžete zde zakoupit například:

Mentol

Borůvka

Káva

Jahoda

Jablko

Meloun

Třešeň

Černý rybíz

Kiwi

Coca cola

Broskev

Ostružiny

A mnoho dalších.

elektronická cigareta

Náplně zde seženete od nejrůznějších značek a za velmi výhodné ceny. Vyberou si zde jak začínající kuřáci, tak zkušení vapeři, kteří chtějí rozšířit svou sbírku kvalitních náplní. Elektronické cigarety vám poskytnou opravdu více výhod než klasické cigarety. Většina odborníků se shoduje, že jsou elektronické cigarety až o 95 % bezpečnější než klasické cigarety. Samozřejmě, úplně nejideálnější by bylo, kdybychom nekouřili vůbec. Ale pokud už jste ve stavu, kdy jste závislý na cigaretách a nikotinu, můžete brát elektronické cigarety jako takovou zastávku, která vám usnadní přestat jednou s kouřením úplně.

Podobné příspěvky