Jak využít schodiště?

Využití různých věcí je opravdu široké, jen se na danou věc nesmíte dívat tím jedním směrem, ale všemi směry podle toho, jak by se mohla využít, protože pokud budete originální, můžete si vytvořit dost praktickou věc i například z nepraktické dekorace, která má sedět jen na stole a sbírat prach. Samozřejmě se dá vše hezky vymyslet a vyrobit, aby to vypadalo vkusně a aby to bylo praktické, proto i z obyčejné dekorace můžete udělat držátko na uchošťoury, když si s tím trochu pohrajete. Nebojte se experimentovat, získáte tak skvělé výsledky, které nikde jinde už neuvidíte, a hlavně se za ně nebudete stydět.

křeslo

Další věcí je to, že lidé mají moc rádi kreativní lidi a jejich kreativní nápady, takže se vůbec nemusíte bát, že to lidé kolem vás neocení. Pokud by to přímo neocenili, tak si toho spíš možná ani nevšimnou, než aby vám za to nadávali, že jste až moc kreativní. To se snad ještě nestalo. Každá věc se dá tedy využít kreativně a originálně a nemusí být ani přitom využita tak, jak se od ní očekává. Dnes si vezmeme jako příklad schodiště, nebo schody, pokud chcete. To se dá samozřejmě využít různě, a nejen k chození do jiného patra, ale můžete ho využít i jinak. Když si vezmeme jednotlivé schody a jsou dost široké, dají se využít jako místo pro různé dekorace a sošky.

knihy

Můžete třeba ob jeden schod umístit nějaký květináč nebo sošku na mezipatro, pokud tam máte dostatek místa. Mezipatro, pokud je dostatečně velké, může sloužit jako odpočinkové místo, takže pokud tam hodíte nějaké drobné křeslo nebo pytel s drobným stolkem na kávu, nic špatného neuděláte. K dalšímu využití budete potřebovat špetku kreativity, praktičnosti, a hlavně samonosné schodiště, bez toho to nejde, protože pod ním musíte mít prostor. Pokud ho máte, tak hurá do toho. Prostor pod schody může být využit různě. Kromě odpočinku se dá využít i jako sklad věcí, například oblečení nebo knih, tedy krásná knihovna bude vypadat moc dobře. Další využití může být jako místo na praní, můžete tam umístit tedy pračku a sušičku i koš na prádlo a budete mít vše na jednom místě.

Podobné příspěvky