Nakupujeme pro přítelkyni vycházkovou obuv na dovolenou

Blíží se doba letních dovolených, teplota vzduchu neustále vzrůstá a vy už se nemůžete dočkat, až konečně odemknete dveře svého hotelového apartmá s výhledem na mořskou lagunu či pláž a na pobřežní vegetaci, která uzavírá prostor do úhledného lichoběžníku. Už se nemůžete dočkat, až se první den půjdete před večeří projít podél pobřeží, a na sobě budete mít pouze lehký oděv a letní sandály.

žena u bazénu

Dovolená bývá báječnou příležitostí pořídit si něco nového na sebe, co vám udělá radost, ovšem dávno pryč jsou časy, kdy lidé nakupovali oblečení v zahraničí z důvodu, že u nás nic podobného nebylo k mání. Jako například za socialismu v průběhu zájezdů do Maďarska, kde byl pestrý výběr oděvů v tržnicích, anebo po sametové revoluci – ve filmu Slunce seno erotika, v němž byla Itálie pro našince exotikou. Dnes si můžete nakoupit v pohodlí domova ještě před odjezdem k moři, a co víc – nákup je možné spojit s překvapením, s dárkem pro vaši přítelkyni.

dívka u moře

Jestliže máte spadeno na zajímavý model, co přítelkyně ocení právě v přímořském letovisku, zkuste se zaměřit spíše na obuv, než na oblečení. Budete to mít snazší, co se týče volby vhodné velikosti, protože délku stélky snadno změříte a žádné jiné míry chodidla nejsou zapotřebí, zatímco u oblečení se nemusíte do optimální velikosti strefit. Jakmile budete znát velikost bot, pak už se soustředíte na vybrané modely, v tomto případě zřejmě na letní vycházkovou obuv na klínku či na platformě.

Mohou to být kupříkladu páskové sandály, které jsou velmi pohodlné a vzdušné, a kde také vynikne krása ženských nohou a chodidel v souladu s letními šaty bez ramínek. Vaše partnerka bude o to více přitažlivá, zvláště pokud zvolíte správný styl a barvu a dobře sladíte obuv i s oděvem.

Dobře se vám bude nakupovat například v některém specializovaném e-shopu, který má k dispozici kvalitní produktové fotografie ve vysokém rozlišení, jak je tomu i ve slevě About You, kde máte možnost výrobky vyměnit i vrátit, a kde je u nákupů nad 399 Kč bezplatná doprava.

Podobné příspěvky