Podprsenku můžete nechat doma

Klasická podprsenka se skládá z košíčků a ramínek. Většinou se setkáme s košíčky vyztuženými jak vnitřní výztuhou, tak kosticemi, aby prsa držela tvar. Podprsenka má totiž za úkol prsa pořádně držet, aby měla hezký tvar. Původní účel podprsenky je právě podpora prsou, protože s přibývajícím věkem ztrácí svoji elasticitu, a vazivo a pokožka dostávají těhotenstvím a kojením pěkně na frak.

sexy žena

Většina žen nosí podprsenku denně, protože za prvé jim to přijde přirozené a za druhé hlavně společnost pokládá za neslušné její nenošení. Přitom by tolik žen rádo podprsenku odložilo alespoň občas. Její není zase nemusí být tolik pohodlně jak se mnozí domnívají. Je totiž problém vybrat správnou velikost.

Podprsenka se vybírá nejlépe osobně a tak, že se žena změří pod prsy a přes ně. Podle tabulky každého výrobce potom zjistí svoji velikost. I tak by si podprsenku ale měla zkusit, protože ne všechny střihy každé ženě padnou. V každém dobrém obchodě je personál znalý a ví co nabízí, a tudíž dokáže poradit s výběrem. Je potřeba zahodit stud a nechat si poradit, což zahrnuje i předvedení paní prodavačce, jak vám podprsenka sedí. Pokud vás někde tlačí a nebo odstává, je jednoduše malá a nebo velká a ani jedno není dobře. Mnoho žen si myslí že když zvolí menší velikost, že jim to pomůže opticky prsa zvětšit, ale ona se budou mačkat a to jim škodí.

žena podrpsenka

Pro většinu žen se stala běžnou součástí života a šatníku neviditelná samodržící podprsenka. Je vyrobená ze silikonu, nemá žádná ramínka ani zapínání a drží na prsou sama. Snadno se přidělává, prsa dokáže pěkně podržet, a stejně tak snadno a bezbolestně se sundává. Díky tomu že nemá ani ramínka a ani zapínání, se hodí pod topy i šaty, pod které se běžný podprsenka nenosí. Vyzkoušejte kvalitní samodržící podprsenku, díky které bude vaše sebevědomí o něco vyšší.

Podobné příspěvky