Já jsem ráda, že jsem si konečně už koupila nový automobil. Říkala jsem si, že si našetřím peníze, abych si mohla koupit automobil, že budu úplně štěstím bez sebe. Já jsem totiž nechtěla si brát automobil na leasing anebo si brát nějaký úvěr. Nerada se zadlužuji, protože potom mi z výplaty nezbývají žádné peníze. Vzpomínám si, jak jsem si v devatenácti letech také vzala úvěr, bylo to sto šedesát tisíc korun a řeknu vám, že to sice bylo na bydlení, ale do bydlení jsem dala pouze jenom osmdesát tisíc korun a zbytek jsem rozfofrovala za úplné blbosti. Nechápu, že mi třeba tohle partner neřekl, abych šetřila peníze.

Auto umí někdy opravdu zázraky.

On se spíš bavil tím, že si také může užívat mých peněz. Ale abych se vrátila zpátky k automobilu. Vybrala jsem si opravdu krásné růžové auto. Růžové auto už jsem chtěla vždy jako malá. Auto jsem si pořídila i přes protest mých rodičů, protože mí rodiče nemají rádi růžovou barvu. Oni ví, že já růžovou barvu miluji a že mám doma všechno růžové, tak mi říkali, že ať neblázním, ať si alespoň pořídím třeba černé nebo jiné auto, ale hlavně ne růžové. Jenomže mě stále v podvědomí něco nutilo, abych si pořídila krásné růžové auto. Sice je to takové malé městské auto, někdo říká, že je to důchodcovské auto, ale mě tohle vůbec nevadí.

Růžová barva je prostě nádherná.

Mně šlo hlavně o tu barvu a také o cenu, i když to je opravdu krásné auto, navíc je po prvním majiteli a auto je šest staré. A je opravdu perfektní v tom, že je malinké kompaktní a všude se vejde. Dám tam i velkou tašku s nákupem, a to je skvělé. Chtěla jsem jednoduše růžové auto, jinak jsem si řekla, že v případě nouze, kdyby nebylo růžové, tak jsem chtěla takovou světle oranžovou. Jenomže tohle prý už snad už ani neexistuje. Chtěla jsem na svém automobilu také nějakou třpytivou metalízu, jenomže to už mi řekli, že jsem moc náročná a že tady ta stříbrná metalíza by stála sto padesát tisíc korun, takže jsem si řekla, že se na tohle raději vykašlu a že se spokojím s růžovým autem, které se téměř nikomu nelíbí. Myslím si, že až ale moje dcera dospěje a pochopí, že jak krásná růžová je barva, tak se jí moje auto bude líbit asi nejvíc.