Zahrada jako dětské hřiště


Už jste přemýšleli co pořídit dětem na zahradu, aby si mohli hrát a vás nechali v klidu vypít teplou kávu? Je to někdy složité a děti potřebují vaši neustálou pozornost. Nemáte ani chvilku pro sebe. Proto je dobré děti nějak zabavit. Když bydlíte na domečku, můžete na zahradu, i když je maličká umístit nějaké hračky na hraní a třeba se aspoň na chvíli zabaví. Na výběr máte z mnoha věcí.

Může to být plastový nebo dřevěný domeček, kde se dítě bude schovávat a hrát si v něm, je o skvělá volba. Když chcete zvolit levnější variantu plast to jist, ale nemusíte se bát, účel to bude mít stejný. Když budou pojízdné okenice a uzavíratelné dveře určitě to děti na nějakou dobu zabaví.

dětská lanovka na zahradu

Další zahradní hračkou může být malé přenosné pískoviště. V dnešní době se dělají krásné tvary zvířat jako například želva, která má uzavíratelný krunýř a tak pískoviště jednoduše po hraní zakryjete a neprší do něj. Nebo jsou různé tvary mušlí srdíček a další. Nemusíte mít doma hned velké pískoviště, postačí vašemu synovi i dceři malé a praktické. Když je to nebude bavit, jednoduše písek vysypete a můžete ho napustit například vodou v letních dnech a může sloužit ke koupání.

Pro větší děti jsou pak skvělé dětské lanovky na zahradu, jen je podmínkou nějaký strom, abyste mohli lanovku přidělat. Ovšem nemusí to být strom, postačí i nějaká trám a podobně. Lanovka je pro zábavu s větrem ve vlasech. Děti se chytí za madla a pomocí své vlastní síly se drží a jedou na druhou stranu, kde je lano uchyceno. Je to jedna z méně viděných atrakcí na zahradách, ale pro děti skvělou volbou na hraní.

dětská lanovka na zahradu

Další je dětská skluzavka, kterou milují snad všechny děti. Od těch co se právě učí chodit po ty větší. Skluzavkou zaujmete i některé dospělé. Je toho spoustu co můžete mít doma, ale jestli si nechcete ze zahrady dělat hřiště, raději s dětmi vyjděte na nějaké venkovní hřiště, kde si budou moci hrát s kamarády, a vy si budete moci na chvilku sednout.

Podobné příspěvky