I plnoštíhlé ženy se chtějí na svatbě bavit

Plnoštíhlé ženy to nemají v životě jednoduché. Mnoho mužů je přehlíží, ve snaze vyhlédnout si jako svůj idol štíhlou gazelu, přitom je mnohdy ty „gazela“ nepříjemná a povrchní, na rozdíl od dívky při těle. Mít nějaká ta kila nad váhu však nemusí být zdrcujícím faktorem, který brzdí potěšení z kontaktu ve společnosti. I plnoštíhlé ženy a dívky se mohou báječně bavit třeba na svatbě, a mohou mít k tomu i odpovídající outfit.

nevěsta a ženich

Ať už si zvolíte jakýkoli model šatů na svatbu pro plnoštíhlé https://www.lasilueta.cz/saty-na-svatbu/, měly byste mít z něj i ze sebe dobrý pocit, a toho docílíte několika zásadními momenty:

Neobvyklý střih – špičkové modely šatů pro plnoštíhlé rozhodně nejsou konfekčními výrobky. Jde mnohdy o výrobky módních návrhářů, kteří je sami využívají a nabízí v rodinném kruhu. Některé z nich, jako například šaty Dolores Baby působí velice odvážně zejména nestejnoměrnou výškou zakončení od kolen až do poloviny lýtek, a model je přepásán pod hrudníkem širokou stuhou.

okvětní lístky růží

Vzdušnost a volnost – plnoštíhlé ženy by měly dávat přednost vzdušnému oblečení, protože brzdí dominanci tělesné siluety a zároveň poskytuje příjemnější pocit i kvůli izolaci tělesného tepla. Vzduchový polštář mezi oděvem a pokožkou pomáhá lépe zvládat vyšší či naopak nižší teploty ovzduší v tamním prostředí.

Barva – kolekce pro plnoštíhlé je vždy nejpůsobivější, pokud se šaty pojmou v jednobarevném provedení, v němž vyniknou různé detaily a doplňky, jako je opasek či vhodná stylová obuv. Výrazné pastelové odstíny počínaje nebesky modrou přes kouřově zelenou až k růžové, jahodové, broskvové a červené zvyšují sebevědomí a umožňují cítit se ve společnosti jako vítaný host. Barva šatů vždy také odráží osobitý vkus a náladu, která se pak přenáší na ostatní a vylepšuje celkové klima v průběhu slavnostních chvil.

Ať už dáte přednost jakémukoli oděvu pro svatební den, pamatujte, že nesmíte zapomenout na dobrou náladu, kterou si neschovávejte doma v šuplíku, ale vybalte ji naplno právě tam.

Podobné příspěvky