Užijte si soukromí i ve vašem voze

Také patříte k lidem, kterým vadí kamerové systémy z hlediska zajištění soukromí? Na toto téma byly dokonce vypisovány ankety, v nichž se lidé vyjadřovali, zda je pro ně přínosem bezpečí, a to i za cenu ztráty soukromí. Někteří lidé to akceptovali, ale zdaleka ne všichni. Zkrátka nikomu nic není po tom, co děláme ve volném čase, a jakým způsobem své záliby provádíme.

auto Jeep

Sledování kamerami však nic není proti tomu, jestliže se na vaši osobu někdo zaměří a šmíruje vás přímo přes plot anebo v autě. Takovým lidem se přezdívá „stalker“ a motivem tohoto jednání je často chorobná zvědavost anebo strach z osamělosti, například i v partnerských vztazích. Sledovat vás však nemusí přímo stalkeři, ale i běžná populace, a to i tak, jak se to občas odehrává v některých televizních soutěžích anebo dokonce formou dlouhodobého pobytu ve výkladní skříni na rušné městské ulici.

auto Mercedes

Pokud přímo netrpíte exhibicionismem, jistě by vám nebylo příjemné, kdyby vám kde kdo nahlížel do talíře anebo vás pozoroval, jak usínáte v posteli. Jestliže pomineme tyto excesy, jedním z nejnepříjemnějších typů sledování je nahlížení do auta na parkovišti, u chodníku nebo na silnici. V autě s transparentními skly jste jako v té výkladní skříni, a tento jev dokonce mnoho řidičů vyvádí z míry, že narušuje soustředění a způsobuje za volantem stres.

Nechcete-li trpět podobnými problémy a mít dostatečné soukromí zajištěné i v autě, pak se zaměřte na autofolie na okna Nanofilms. Ta je ztmaví natolik, že budou pro řidiče bezpečná, co se týče viditelnosti při silničním provozu, a zároveň si vás nikdo nebude moci prohlížet, co v autě děláte, kolik vás ve voze je, a kdo tam je s vámi.

Fólie mohou zároveň chránit před UV zářením a nadměrným teplem v letních měsících a v případě automobilové nehody zabrzdí vysypávání skel na posádku v autě.

Podobné příspěvky