Každá chce být nevěsta


Každá z nás už alespoň jednou pomyslela na to být jednou nevěstou. Je to samozřejmě krásná představa a jedno z nejkrásnějších období jak budoucí nevěsty, tak i ženicha. Svatba je totiž něco, co musí oba chtít a oba dva se na to těšit. Cítit, že se chtějí vzít a že to nedělají jenom kvůli tomu, aby byly jejich rodiny spokojené a tak dále. Já osobně mám na to názor, že se chci vdávat z lásky. A i kdyby mě nejbližší rodina do svatby nutila, tak já bych s tím nesouhlasila, pokud bych to sama tak uvnitř necítila. Jinak když máte fungující vztah a chcete být svoji a plánujete svatbu, tak prožíváte asi jedno z nejnáročnějších, ale zároveň i nejkrásnějších období v životě. Samotné plánování svatby je totiž úžasná záležitost, nevěsta je kolikrát ještě více natěšená na vdavky než ženich. Jenomže i plánování svatby má i nevýhody. A i o těch si dneska budeme povídat.

s

Rozpočet – svatba bude jenom jednou ve vašem životě (alespoň v to doufá každý člověk) a proto by měla bych nezapomenutelným zážitkem. Někdo chce menší svatbu, a někdo by zase upřednostnil menší svatbu s méně lidmi. Samozřejmě všechno záleží na domluvě. Ale já osobně bych chtěla velkou svatbu se spoustou lidí, hostů a aby to prostě byl zážitek, který z hlavy nevymažu a budu na něj vzpomínat i jako devadesátiletá babička.

s

A proto i rozpočet hraje určitou zásadní a důležitou roli. Bohužel v dnešním světě všechno něco stojí, takže při plánování svatby je prostě nutnost počítat s výdaji a zkusit si to naplánovat tak, aby to zároveň vyšlo i s omezeným finančním rozpočtem… Princeznovské svatební šaty s velkou objemnou sukní Svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz – i svatební šaty něco stojí. Kromě toho to ale musí být ty, které vám padnou do oka a řeknete si, že zrovna tyto jsou ony. V tom případě vám můžu doporučit princeznovské šaty, které vás úplně rozzáří.

Podobné příspěvky