Letos k moři nejedete?

Cestujete rádi?
Kam rádi jezdíte, https://www.cmo.mercedes-moravia.cz/cs/desktop/passenger-cars/financial-services/leasing-products/operativni-leasing-osobni-vozidla.html je to zahraničí nebo se držíte v České republice? Neuděláte chybu ani v jednom případě. I Česká Republika má mnoho nádherných míst. Vyznačujeme se tím, že zde máme skutečně nádhernou přírodu, spoustu kulturních památek, velmi dobrou gastronomii a tak by byla škoda naši zem nepoznat víc. Někdo má raději moře a slunce, ale když někdo nesnáší vedra, bude se držet spíše zde. I tady můžete prožít krásnou dovolenou, jen musíte vědět kam vyrazit. Jednou z možností jsou hory. Říkáte si, proč jezdit na hory v létě?

jeseníky příroda

Na horách se zabavíte nejen v zimě. Hory nabízejí krásnou přírodu, můžete se vydat stezkami na kolech, koloběžkách, můžete se věnovat pěší turistice, wellnessu, a můžete jezdit po okolí a navštěvovat města a místa, která zatím neznáte. Tento typ dovolené je vhodný i pro malé děti, takže určitě nebudete litovat, že jste si vybrali dovolenou v tuzemsku. Skvělým cílem bývají pro turisty Jeseníky. Chcete navštívit naše oblíbené hory? Pokud budete hledat nějaké levné ubytování Jeseníky, zkuste se podívat na to, co vám nabízí apartmány Max.

Je to hezké a čisté prostředí, kde se ubytovávají rodiny s dětmi. Nemusíte se bát, že půjde o zanedbaný penzion. Opak je pravdou. Je to natolik oblíbené místo, že je potřeba si jej rezervovat předem.

řeka opava

Protože všechno hodně zdražilo, mnoho lidí raději volí dovolenou v tuzemsku nebo v okolních státech. Už ani ta dovolená v Chorvatsku není co bývala, protože i tam proběhlo velké zdražování, a tak si drahé dovolené spousta Čechů raději odpustí. Není nic špatného na tom být o dovolené “doma” a nejezdit k moři. Pokud se vám na horách bude v létě líbit, můžete na nich strávit třeba Silvestra a Nový rok. Právě v tuto dobu je o hory největší zájem, a tak je potřeba si termíny rezervovat často už teď v létě, aby na vás zbyla místa.

Podobné příspěvky