Myslíte si, že péče o zdraví je opravdu hodně důležité? Když jsem se na tohle ptala svých kamarádek, tak mi řekli, že zdraví je opravdu hodně důležité. A já jim dávám za pravdu, protože si vemte, co byste dělali, kdybyste se vůbec nezajímali zdraví. Je to opravdu smutné. Protože mám kamarádku, která onemocněla. Ona měla opravdu silnou chřipkou. Sice to nebyl coronavirus, měla obyčejnou chřipku, ale věřte mi, že ono to prožívala opravdu hrozně. Kamarádka tři dny měla čtyřicítky horečky a potom poslední dva dny své nemoci byla v nemocnici, protože to s ní vypadala opravdu hodně špatně.

Lékařům věřím.

Myslím si, že kamarádka totiž zanedbávala své zdraví. I když ona stále říkala dokola, že zdraví je opravdu důležité a že o své zdraví pečuje, tak mi věřte, že ona to své zdraví nějak zanedbala. Docela mě překvapilo, když mi potom moje kamarádka řekla, že vůbec netušila, že může onemocnět. Protože kamarádka si stále zahrávala s tím, že když třeba měla své pití v láhvi, tak dávala opravdu všem lidem okolo napít. Znala je, byli to její přátelé, ale i tak je to z mého pohledu hodně nehygienické. Je to sice od ní pěkné a šlechetné, ale nikdy nevíte, kdo se po vás napije anebo před vámi, který bude mít třeba nějakou nemoc.

Dbám na zdravou stravu.

Takhle kamarádka podle mého názoru chytla chřipku a je to docela smutné, ale co se dá dělat, když už je člověk nemocný, tak se musí samozřejmě vyléčit. Kamarádce to trvalo celkem asi čtyři nebo pět týdnů, než se z toho úplně dostala, takže podle mého názoru se kamarádka už poučila a už vůbec nebude sdílet jednu láhev s pitím s ostatní partou přátel. A je opravdu zajímavé a docela nechutné, že se z jedné lahve se třeba napije deset lidí. A myslím si, že zbytek lidi se asi také muselo nakazit, protože jinak si to vysvětlit nedokážu. Já o své zdraví velmi pečuji, protože jsme ponaučená od své kamarádky, která na zdraví tak trochu kašlala.