Myslím si, že spoleÄnost je pro každého ÄlovÄ›ka opravdu hodnÄ› důležitá. Protože já sama pÅ™edpokládám, že kdyby lidé nemohli být ve spoleÄnosti dobrých lidí, se kterým jim je opravdu skvÄ›le, tak by to bylo velice smutné. Protože já sama jsem ve spoleÄnosti opravdu hodnÄ› ráda. Nedokáži si pÅ™edstavit, že bych byla tÅ™eba dva dny nÄ›kde doma a nemohla bych si s nÄ›kým o nÄ›Äem promluvit. Jsem extrovert také hodnÄ› spoleÄenský ÄlovÄ›k, takže vyhledávám opravdu skvÄ›lou spoleÄnost, kde znám lidi a se kterými si mohou popovídat, kdykoliv se mi zachce. Také mÄ› těší, že mám opravdu dvÄ› nejlepší kamarádky a jednoho nejlepšího kamaráda, se kterým si vždycky dokážeme opravdu perfektnÄ› pobavit.

Mám ráda velkou spoleÄnost.

Také si nikdy nevzpomenu na to, kdy jsme se vůbec poznali a nebo jak my ÄtyÅ™i jsme se dali dohromady. Tohle už nevadí, protože jsme opravdu perfektní ÄtyÅ™ka přátel, kteří vždycky ví, jak se zachovat v různé situaci. A to i například ve Å¡patné spoleÄnosti. A moc nás to baví, když jdeme na nÄ›jakou diskotéku nebo na jinou zábavu. My ÄtyÅ™i se bavíme a je nám fajn a jsme rádi ve skvÄ›lé spoleÄnosti. Jenomže bohužel se tam nÄ›kdy najdou takový lidé, kteří jsou v takové spoleÄnosti, kteří nejradÄ›ji vyvolávají hádky a rvaÄky, protože je to baví a tak, aby se bavili.

Samota se někdy hodí.

A já opravdu nechápu, koho může bavit se rvát na diskotéce, když to potom může také skonÄit katastrofálnÄ› a velice Å¡patnÄ›. Protože si vzpomínám, jak můj kamarád se jednou bohužel popral a on právÄ› potom skonÄil na tÅ™i dny v nemocnici. Nejhorší také na tom bylo, že mÄ›l v sobÄ› tÅ™i piva, takže také byl z toho veliký problém, že byl zranÄ›ný a porval se, když byl opilý. Nechápu to, je pÅ™ece logické, že když jde nÄ›kdo na diskotéku nebo na zábavu, tak si samozÅ™ejmÄ› dá nÄ›jaké to pivo. Kamarád nebyl vůbec hodnÄ› opilý, akorát jsme se pÄ›knÄ› bavili a dali si u zábavy pivo. A jak se nejradÄ›ji ve spoleÄnosti bavíte vy?