Reklamní textil promlouvá i na dovolené


Představte si, že máte svůj vlastní e-shop a kamennou prodejnu zdravé výživy, která prosperuje, a navštěvují ji především stálí klienti. Zájem o zdravější životní styl mezi lidmi má vzrůstající trend a někteří lidé by vás rádi navštěvovali, ale o vaší existenci se dosud nedozvěděli. Jste si toho vědomi, a tak se snažíte využívat různých reklamních zdrojů včetně webových stránek, ale existuje i možnost darovat zákazníkům reklamní předměty s potiskem.

ovoce na stole

Toto je vhodná forma například při nákupu nad určitou částku anebo pro přivítání nového zákazníka a výborně k tomu poslouží třeba hrnek, kšiltovka, nákupní taška či přívěsek na klíče. Propagovat ale můžete svůj obchod i na dovolené, a to velmi jednoduše:

Potisk mikin a triček – nechat si vytisknout zajímavé logo s popisem a poutavým obrázkem je možné na jakýkoli textil a tričko nebo mikina, které oblékáte při pohybu v přírodě, působí na podvědomí každého, kdo vás mine a potisku si všimne. Toto je zároveň velmi chvályhodné, protože stále má většina populace jen chatrné nebo dokonce nicotné základy o vhodných a naopak nevhodných potravinách, které bohužel stále v obchodech převažují.

dívka v tričku

Propagaci zdravé výživy můžete provést i velmi rafinovaně, například tak, že necháte vytisknout na několik reklamních triček s potiskem různé recepty a tipy, jak nahradit ve stravě maso, zejména červené maso a uzeniny, čím vytlačit z jídelníčku nezdravý bílý cukr a bílou mouku, jak vytvářet ořechové směsi se sušeným ovocem, které kombinace surovin se k sobě hodí, a můžete lidem nabídnout i méně známé potraviny, jako je Tempeh, Miso, Hummus atp.

Propagace zdravé výživy formou potisku na textilu je velmi svérázná, ale účinná, uvědomte si, že mnoho lidí je zdravě zvídavých, a takovéto informace a zejména tuto formu jen tak nepřehlédnou, ať máte takové tričko na sobě v obchodě, anebo venku v přírodě na horské túře.

Podobné příspěvky