Relax je důležitý

My všichni do jednoho si na sebe neustále bereme nějaké problémy a starosti, které se na nás kupí a kupí a nikdy pořádně nevymizí. Neustále cítíme jejich tíhu, která není moc příjemná, to všichni víme a snažíme se jich nějakým způsobem zbavit tím, že je zakryjeme jinými problémy. Hned, co vyřešíme jeden problém máme druhý. Je to velmi těžké na psychiku a kolikrát i na naši fyzickou stránku, na naše tělo, protože ono také záleží, jestli kvůli problémům nejsme nějak ovlivněni, například tím, že nechodíme spát a podobně, máme třeba špatný životní styl, nejíme tak často, jak bychom chtěli a jak bychom měli.

relax

Máme třeba i migrény a dost často nás tělo bolí. Navíc když máme problémy tak se dost často objevují bolesti něčeho, s čím jsme v minulosti měli problémy, například bolí dost často zlomeniny a vše se na vás tak najednou nakupí, že už někdy nevíte, co dělat. V tomto případě je dobré se na chvíli zastavit a relaxovat. Hodně lidí ale neví vlastně jak. Relaxace může pro každého znamenat cokoliv. Nemusíte nutně sedět, pro každého je uklidňující něco jiného, ať už třeba pečení nebo pletení, čtení a podobně. Pokud nevíte, u čeho se zrelaxujete, začněte tak, jako ostatní u té nejvíce univerzální věci. Sedněte si, zpomalte své tempo, udělejte si na sebe čas a nejlépe se zbavte dětí (dejte je někomu na hlídání). Uvařte si čaj do hrnku na čaj Sklenenyshop nebo klidně něco jiného, co vám chutná, třeba kávu nebo horkou čokoládu. Udělejte si pohodlí a teploučko, ať vám je příjemně.

relax

Pokud je venku teplo, sedněte si s tím tam, protože budete zároveň nabírat energii ze sluníčka, a to nám věřte, že je nejlepší lék. Můžete buď jen tak ležet a přemýšlet, což je možná někdy na škodu vzhledem k otravným myšlenkám ohledně problémů, takže si k tomu něco pusťte a nějak se zaměstnejte. Nejlepší je si pustit nějaký nenáročný film nebo seriál, třeba nějakou realityshow, která zrovna vyšla, u toho se nejlépe odreagujete a nebudete tak myslet na vaše problémy. Realityshow vám pomůže se dostat právě od těchto myšlenek, protože budete sledovat problémy druhých.

Podobné příspěvky