Váha trápí mnoho lidí


Pokud vás trápí nadváha nebo dokonce obezita, je zapotřebí alespoň některá kila zhubnout. Hubnutí je bohužel psychicky i fyzicky velice náročné, protože každý by chtěl výsledky své snahy vidět hned. Lidé co se snaží zhubnout se tak často měří i váží denně, a když nevidí úbytek byť jen o jeden jediný milimetr, snadno svou snahu vzdají. Abyste i vy opět nevzdali svou cestu za novým tělem, je nutné si dávat reálné cíle a hlavně se každý den neměřit a nevážit.

zdravá strava

Neexistuje žádný zázrak
Při hubnutí jsou klíčové dvě věci:

  1. zdravá a vyvážená strava, se kterou vám může pomoct jídelníček vytvořený profesionálem – trenérem nebo nutričním poradcem
  2. pravidelný pohyb na základě vašeho aktuálního zdravotního stavu

Pokud hubnete jako začátečník a nemáte potřebné zkušenosti, je nejlepší se alespoň v prvních měsících obrátit na trenéra, který vás provede nástrahami a tajemstvími hubnutí a bude vám oporou. Musíte si uvědomit že bez vaší snahy to nejde. Můžete si ale pomoct například proteinem, který pomáhá růstu svalů a navíc podpoří hubnutí.

Existují i různé spalovače tuků, které vám pomohou cvičením spálit o něco více kalorií. Ani od nich ale nemůžete čekat žádné zázraky. Žádný doplněk stravy vás nadbytečných kil nezbaví sám a už vůbec ne za pár dní. Když budete ale dodržovat zdravou životosprávu a občas přidáte i čaj na hubnutí, můžete sledovat že se vaše tělo mění rychleji. Hubnoucí čaj totiž obsahuje látky, které usnadňují látkovou výměnu, díky čemuž se tuky spalují efektivněji. Myslete ale na to, že jde stále jen o podpůrný prostředek.

fitness žena

Pokud se do hubnutí pustíte teď, můžete se v létě těšit ze štíhlejší a zdravější postavy, o které sníte už celé roky. Váš sen v podobě zdravé postavy není tak daleko jak si myslíte, jen nebude snadné toho dosáhnout. Vytrvalostí a pílí se vám to ale nakonec povede.

Podobné příspěvky