Když se zamilujete do kolegy v práci

Pokud se vám stane, že se zamilujete do kolegy v práci, může to být problém. Mnohdy něco takového nekončí příliš dobře. Je jasné, že když se člověk do někoho zamiluje, jsou jen dvě možnosti, jak něco takového vyřešit. Jednou z nich je, nechat si něco takového pro sebe a doufat, že se časem objeví někdo, do koho se zamilujete a tím pádem bude problém vyřešen a druhou možností je ta, že to danému člověku řeknete. Je ale dost možné, že poté bude všemu úplně jinak. Je možné, že nyní nebyl problém si společně na pár minut vychutnat dobrou kávu, popovídat si o tom, jaký jste měli víkend apod.

kreslené srdce

To vše se ale může změnit, a to zejména v případě, pokud vám daný člověk řekne, že je to od vás sice pěkné, že k danému člověku chováte určité sympatie, ale že on to cítí jinak a že například nejste jeho typ. Něco takového se klidně může stát a člověk by na to měl být připraven v případě, že by se rozhodl jít s pravdou ven. Nikdo ale neříká, že to musí dopadnout jen tímto způsobem. Může se klidně stát, že to dopadne tak, že daný člověk to vnímá úplně stejně, a tak to spolu zkusíte. I to se rozhodně může stát. Otázkou je, jak to bude časem. Může to dopadnout tak, že spolu budete po zbytek života, ale klidně to může dopadnout tak, že zjistíte, že to nefunguje tak, jak jste si mysleli.

barevná růže

Nastane rozchod a co dále? Je dost možné, že minimálně ze začátku to bude dost divné. Dopadnout to vždy může dvěma způsoby a to tak, že po čase najdete společnou řeč alespoň co se týká práce nebo to dopadne tak, že už spolu nepromluvíte a jeden z vás se klidně může rozhodnout, že půjde pracovat do jiné firmy. Dnes je možné vše a stát by se něco takového klidně mohlo. Pokud se vám stane, že se zamilujete do kolegy v práci, měli byste si opravdu rozmyslet, jak danou situaci vyřešit, aby se nestalo, že na konec budete vy tím, kdo bude měnit práci, protože to nebudete psychicky zvládat.