Ženy si kolikrát zvládnou poradit i bez muže

Pokud ženy něco dokáží, pak je to nějakým způsobem si poradit. I když daná žena už nemá muže, nebo žádného nemá, protože nenašla nikoho, s kým by to stálo za to, nemusíte mít obavy, že by to sama nezvládla. Jsou ženy, které jsou už natolik zvyklé na to, že neustále fungují samy, že si ani nedovedou představit, že by nějakého toho muže doma měly. Je možné, že by to na konec dopadlo tak, že by se daná žena s mužem stejně rozešla, protože ve výsledku by jí byl tak akorát na obtíž, než že by jí byl ku prospěchu.

Dnes je to tak, že muži jsou tací, že doma ženě s ničím nepomohou a žena rozhodně nepotřebuje, aby jí doma dělal někdo neustále nepořádek v podobě neumytého nádobí, rozházeného prádla po zemi apod. Jsou ženy, které si velmi potrpí na pořádek a pokud se najde někdo, kdo po sobě pořádek nedělá, rozhodně jim něco takového radost dělat nebude.

ležící žena

Mužům je kolikrát jedno, zda je doma uklizeno nebo doma uklizeno není. Ženám ale nepořádek vadí a velmi často se stává to, že když žena muži řekne, aby si po sobě uklízel, daný muž se ženě tak akorát vysměje a drze je schopen říct, že ona je zde od toho, aby uklízela. Je jasné, že žádná žena o takového muže nemá zájem a pokud by měla mít někoho takového doma, raději zůstane sama.

Pokud si žena dokáže ve všem poradit sama, takového muže ve výsledku skutečně nepotřebuje. Klidně by se mohlo stát, že takový muž by byl pro ni spíše přítěží, než pomocí a nikdo o něco takového rozhodně nestojí.

pěkná žena

Nemůžeme se některým ženám divit, že se rozhodly zůstat samy a to už jen proto, že skutečně nikdo nestojí o to, aby měl doma někoho, kdo neustále dělá jen nepořádek a není schopen hnout prstem, protože spoléhá na to, že žena vše udělá. Spousta mužů si něco takového neuvědomuje a poté se velmi diví, že s nimi žádná žena nechce být. Ten důvod je nyní již úplně jasný.