Hypotéka na dům

Hodně lidí někde u zatoužilo určitě bydlet ve vlastním domě. Anebo také v bytě. A i když jsem celý život vyrůstala na velké vesnici, tak mně nikdy nebavilo se starat o tak veliký dům. A proto jsem si řekla, že v budoucnu bych chtěla bydlet v bytě. A už by mi bylo jedno, jestli by byl velký nebo malý, ale řekla jsem si, že pro mě nejvhodnější by byl menší byt o velikosti tři plus jedna. Jsem taky přece jenom zvyká mít nějaké soukromí, takže kdyby třeba k nám přišla návštěva, tak bych nechtěla mít spojenou ložnici s obývacím pokojem. Klidně obývací pokoj s kuchyní spojený ano, ale ne nikdy s ložnicí.

Hlídejte si splátky.

Protože můj přítel pracuje na směny, takže kdyby potom můj přítel přišel z noční a spal by někde v obýváku a já si pozvala kamarády, takže by to vůbec nebylo dobré a potom by to přestalo klapat. Třeba bychom se také s přítelem kvůli tomu rozešli, protože každý potřebuje své soukromí a také hlavně klid. A člověk se po práci také potřebuje pořádně někdy spát. Byla jsem ale naštěstí také ráda a spokojená, když mi i můj přítel řekl, že mu stačí bydlet v bytě. Akorát mi řekl, že přítel by nechtěl nikdy bydlet v nájmu, že spíše dává přednost bydlení ve vlastní nemovitosti a v menším bytě.

Bez peněz to nejde.

Ani jsem nemohla věřit tomu, jak moc se shodujeme v případě našeho budoucího bydlení. Taky jsme si řekli, že si do našeho malého bytečku pořídíme nějaké malé zvířátko, jako například želvičku a malého pejska. Tohle jsme prostě chtěli. Tak jsme se s přítelem podívali na webové stránky americkahypoteka.cz, které nám doporučil náš bankéř. Dozvěděli jsme se, že existují různé hypotéky, jako nebankovní hypotéka, které se lidem vyplatí, když chtějí bydlet v menším domě či bytě. Samozřejmě, že také musíte mít jistotu, že hypotéku budete pravidelně a poctivě splácet, protože bez toho by to samozřejmě vůbec nešlo.

Podobné příspěvky